Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Moon Shaving Cream Tobacco Flower borotválkozó krém 170gr

9.660 Ft
Mangóvajjal, Mandulaolajjal és Sheavajjal Californiából, mentolos tölgymoha illatú olajjal keverve.
Gyártó:
Nem értékelt
Gyors
kiszállítás!
Kiemelkedő
ügyfélszolgálat!
Professzionális
termékek!

Leírás

Moon Shaving Cream Tobacco Flower 170gr

Illatjegyek:

Nagyon "Tiszta és zöld" illat. A Havannában és az Old Schoolban használt pácolt dohányillattal ellentétben a Tobacco Flower kiemeli az élő, virágzó dohánynövény illatát a termesztés előtt. A dohányt egy hihetetlenül élénkítő tölgymoha illatú olajjal kevertük össze, és csak egy suttogásnyi frissítő mentolt adtunk hozzá. A borostyán, a levendula és a rozmaring kiegészíti a keveréket, de a háttérben marad.

A Tobacco Flower egy sűrű krém, amely nagyon hasonlít az Amaretto formulánkhoz.


A Moon borotvaszappanokat kézzel készítik.
Csak a legkiválóbb minőségű összetevőket használják, mint a természetes növényi olajok, helyi eredetű faggyú (házi készítésű), egzotikus vajak, helyi illóolajok és prémium illatanyagok.


    • Hidratáló olajkeverék, például mangóvaj, mandulaolaj és sheavaj
    • A vastag, sima hab minden egyes lépésnél védi a bőrt
    • Eredeti faggyú formula
    • Csak családon és barátokon tesztelték


Összetevők: víz, marhafaggyú, sztearinsav, shea vaj, ricinusolaj, kálium-hidroxid, mangóvaj, mandulaolaj, kókuszolaj, glicerin, nátrium-hidroxid, aloe, illatolaj, mentol

Youtube videók

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg véleményedet!

Facebook kommentek