Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

Marmara Exclusive Barber After Shave Lotion Eau De Cologne Limited Edition - Amikoo 500ml (Pro Size)

6.995 Ft
Jelöld be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretnél tenni!
Menny.:db
Borotválkozás utáni fertőtlenítő folyadék (szalon kiszerelés) Limited Edition
Gyártó:
Elérhetőség: Azonnal átvehető
Várható szállítás: 2023. december 06.
Nem értékelt
Gyors
kiszállítás!
Kiemelkedő
ügyfélszolgálat!
Professzionális
termékek!

Leírás

A Marmara Cologne 1970-ben kezdte meg a gyártást, a Rinaldo Marmara által Franciaországból hozott különleges esszenciákkal. A Marmara Exclusive Barber Eau De Cologne a tisztaság és a kényelem érzését adja hosszú időn keresztül, mivel állandó illata hűvösséget és frissességet kölcsönöz. A Marmara Exclusive Barber Eau De Cologne különleges üvegpalackba lett csomagolva.

Marmara Exclusive Barber After Shave Lotion Eau De Cologne Limited Edition - Amikoo-t a Tunéziából és Bulgáriából származó rózsák illata teszi teljessé. Míg az Amikoo Eau de Cologne a selyem érzéki mozgására emlékeztet, addig az illata a különféle keleti anyagok visszatükröződését hangsúlyozza. A magas illóolaj-tartalma miatt nem egy közönséges after shave.

Gondosan elkészítve, rózsával, vaníliával, édes borostyánnal és ceyloni fahéjjal, valamint egyedi jegyekkel kombinálva a keleti illatok szerelmeseinek.

Illatjegyek: virágos, fás borostyán, fejjegyek: ibolya, szívjegyek: tunéziai rózsa, rózsás muskátli, ceyloni fahéj, bolgár damaszt rózsa. Alapjegyek: oud, ámbra, vanília.

Youtube videók

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg véleményedet!

Facebook kommentek